Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

У Франкфурті триває 70-й книжковий ярмарок, де представлені 16 українських видавництв

У Франкфурт (Німеччина) стартував один з найбільших та найпрестижніших книжкових форумів світу – Міжнародний Франкфуртський книжковий ярмарок.

Учасниками цієї культурної події стали більш ніж 7 100 учасників із понад 100 країн світу. Цей рік знову залучить багатьох провідних діячів телебачення, культури та політики. У програмі: міжнародні зустрічі, авторські переговори та обговорення з експертами, окрема програма для дітей та молоді, презентації з літератури та історії в незвичайних та особливих місцях по всьому місту, інформує Міністерство культури.

Цьогоріч Україна представлена національним стендом, організаторами якого третій рік поспіль є Міністерство культури України у співпраці з Українським інститутом книги, Міністерством закордонних справ та Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів.

«Франкфуртський книжковий ярмарок – це важлива міжнародна іміджева подія. Саме тому участь України в такому високому представленні має демонструвати динаміку, адже це найкраща можливість говорити про себе, про свою відкритість для світу, показати свій потенціал, різноманіття та мислення. Наш стенд та культурна програма націлені на те, щоб зацікавити   відвідувачів, запам’ятатись їм та дозволити справді відчути Україну. Переконаний, що ідея нашого стенду, її візуальне втілення, ділова та культурна програма дозволять виконати завдання, які ми перед собою ставили, готуючись до цієї події – популяризувати українську книгу, українських авторів та видавництва, налагоджувати співпрацю із закордонними партнерами, а головне, що відвідувачі нашого стенду зможуть сказати: «Так, я зміг відчути Україну», – говорить Міністр культури України Євген Нищук.

На стенді, офіційне відкриття якого відбудеться 10 жовтня, площею 140 кв. м представлені 16 українських видавництв: “Видавництво Старого Лева”, “Фоліо”, “Клуб сімейного дозвілля”, “Наш формат”, “Видавництво Івана Малковича “А-ба-ба-га-ла-ма-га”, “Навчальна книга – Богдан”, “Фонтан казок”, “САМІТ-Книга”, “КМ-Букс”, “Перун”, “Брайт Букс”, “Либідь”, “АРТ НЕЙШН”, “Маміно”, Агенція культурного розвитку.

А також дві експозиції з книжками найкращих українських ілюстраторів та краєзнавчою літературою. У межах стенду організовано бізнес-зони, де видавці зможуть провести перемовини з іноземними видавцями та представниками міжнародних інституцій.

Гасло українського національного стенду – Senses of Ukraine / ВідЧУТИ Україну. Поєднання двох значено слова «Senses» – відчуття і смисли. Основне завдання – через 5 відчуттів показати, що таке Україна.

Система Orphus