Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У 4 містах та 9 районах Полтавської області учні початкових класів харчуються безкоштовно

У містах Пирятин, Кременчук, Глобине, Горішні плавні, а також у Лохвицькому, Зіньківському, Козельщинському, Великобагачанському, Новосанжарському, Кременчуцькому, Кобеляцькому, Котелевському, та Лубенському районах учнів 1-4 класів харчують безкоштовно. Загалом, можливість забезпечення гарячим харчуванням школярів початкових класів знайшли 90% органів місцевого самоврядування Полтавщини.

При цьому, за інформацією Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, гаряче харчування для школярів-початківців у Решетилівському та Гребінківському районах відбувається за батьківські та спонсорські кошти.

Середня вартість харчування – 15 грн.

Про організацію харчування дітей у школах та дитячих садках області говорили сьогодні на засіданні Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації. Зокрема, члени ради наголосили на необхідності повноцінного здорового харчування не лише учнів молодшого шкільного віку, а й середньої та старшої школи. Також члени ради зауважили про важливість контролю за якістю продуктів, які постачаються у навчальні заклади. А присутня на засіданні депутат Полтавської обласної ради Тетяна Корост відзначила, що для нормального розвитку дитини в денний раціон варто включати щонайменше 250 грамів молока.

“Відповідно до рішень сесії обласної ради в раціон харчування учнів введено вживання молока за рахунок коштів місцевих бюджетів у Лохвицькому, Полтавському, Зіньківському, Гадяцькому, Диканському, Кобеляцькому, Козельщинському районах та Нехворощанській ОТГ”, – зауважила представник Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Наталія Заєць.

Загалом, на Полтавщині у 1-4 класах навчається 42 тис. 935 учнів. З них гаряче харчування отримують 3 тис. 905 пільговиків. Серед учнів 5-11 класів таких осіб 5 тис. 652.

 

поширити новину: