Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Туристичною сферою Польщі зацікавились кременчужани

Кременчуцькі підприємці їздили переймати досвід до Польщі. Про візит до цієї європейської країни та до Генерального консульства України в Любліні розповіла на своїй сторінці у Facebook приватний підприємець з Кременчука   Надія Михайлова.

«З нами зустрілись і охоче спілкувались Генеральний консул України в Любліні Василь Павлюк, консули Генерального консульства України в Любліні Світлана Горбовська і Артем Валах. Від них ми дізналися про особливості Східної Польщі, специфіку даного регіону та можливі і існуючі шляхи економічного партнерства з Україною в цьому регіоні Польщі. Кожен з нас представив свій напрямок бізнесу», – повідомила підприємиця.

 За її словами,  співробітники консульства дали (враховуючи напрямок діяльності кожного) рекомендації, яким шляхом необхідно йти для успішного виходу на ринки  Польщі. При цьому обов’язково треба враховувати не тільки стан ринку, а й менталітет та історичну пам’ять поляків.

У   консульстві України в Любліні запевнили, що воно відкрите до співпраці з українськими підприємцями і промисловцями в питаннях сприяння експорту української продукції до Польщі.

Члени української делегації  надали інформацію про Кременчук,  промислово-економічний потенціал наддніпрянського міста, соціально-культурний розвиток та передали проспекти продукції провідних підприємницьких структур міста.

«Для себе зрозуміла, що туристична сфера (зокрема, етно- та еко-туризм, який є акцентом для мене) – це велика ніша для спільних проектів. Але вона потребує глибокого вивчення історичних і етнічних “переплетень”, ну і звичайно, творчого підходу до організації цих проектів і праці, праці, праці… Тож уже й починаю працювати! Буду об’єднувати всіх, кому цікава дана тема», – написала Надія Михайлова.

Вона акцентувала, що на банері біля входу в консульство – фото Кременчука.