Ви тут:
Політика Полтавщина Суспільство 

ЦВК призначила вибори в ОТГ на 23 грудня

Центральна виборча комісія України 12 жовтня ухвалила рішення про призначення виборів у нових об’єднаних територіальних громадах на 23 грудня.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає УНН.

“Центрвиборчком призначив дату виборів в нових об’єднаних громадах. 23 грудня тисячі українців зможуть обрати владу і почати нову сторінку розвитку своїх регіонів. Я дякую новому складу ЦВК за оперативне рішення і розблокування виборчого процесу”, — зазначив прем’єр.

До речі, щоб  вибори відбулися у передостанню неділю року, 23 грудня, їх треба було оголосити максимум у п’ятницю, 12 жовтня, тобто ЦВК прийняла рішення в останній можливий день.

Загалом, на розгляд ЦВК надійшло 132 звернення обласних державних адміністрацій про призначення перших виборів в об’єднаних громадах у 22 областях та 46 звернень ОДА про призначення додаткових виборів в приєднаних громадах.

До перших виборів місцевих голів та депутатів готові 133 об’єднані територіальні громади. До складу цих ОТГ увійшли 569 громад – сільських, селищних, міських рад. На вибори чекають також 60 громад, що приєдналися до 41 вже створеної ОТГ, де мешкає загалом 1 млн 519 тисяч людей.

Система Orphus