Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Судове засідання по скарзі Полтавської міськради щодо небезпечних відходів вкотре відтермінували

1 жовтня мало було відбутися вдруге заплановане судове засідання Харківського апеляційного адміністративного суду по апеляційній скарзі Полтавської міської ради на рішення Полтавського окружного адміністративного суду, яким визнано незаконною бездіяльність міської ради щодо створення у місті окремого збору небезпечних відходів у населення та їх подальшої утилізації.

Але судове засідання було знову перенесене на невідомий термін. Офіційна причина – один із судів потрапив до лікарні. Про це повідомив у Facebook полтавський екоактивіст Сергій Антоненко. Саме він започаткував судовий процес з міською владою Полтави за право громадян на збір та утилізацію небезпечних відходів.

Це вже друге відтермінування справи. Перше судове зсідання мало відбутися 11 вересня, проте тоді його перенесли з причини відпустки одного із суддів.

Нагадаємо, влітку цього року Полтавська міська рада подала апеляційну скаргу до Харківського апеляційного адміністративного суду на рішення Полтавського окружного адміністративного суду, який визнав незаконною бездіяльність Полтавської міської ради у відсутності окремого збору небезпечних відходів від населення та примусив створити відповідний процес.