Ви тут:
Суспільство Україна 

Стартував конкурс відео-історій на отримання Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського

Розпочався прийом анкет номінантів на отримання Відзнаки імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського. Нагородою відзначатимуть відео-історії та короткометражні фільми про Україну, її історію, унікальні місця та особистостей, які роблять щось важливе для країни.

“Сергій Байдовський не встиг реалізувати багато зі своїх мрій, як і усі герої Небесної Сотні. Іншим його захопленням були подорожі Україною. Тому ми вирішили заснувати конкурс, у якому поєдналося б його захоплення комп’ютерними технологіями та захоплення Україною – невідомими сторінками історії, унікальними місцями та людьми”, – розповіла Олена Стрельбіцька, сестра Сергія Байдовського, куратор проекту.

Для участі необхідно подати заявку, мотиваційний лист, резюме та відео тривалістю до 5 хвилин. Прийом заявок триває з 10 жовтня по 11 листопада.

“Відео може бути зняте на камеру, телефон або дрон. Може бути присутня озвучка або музичний супровід. Головна вимога – це креативність та оригінальність контенту. Участь можуть взяти як громадяни України, так і іноземці, які поважають суверенітет України”, – деталізувала Олена Халімон,  керівниця Управління популяризаційно-просвітницької роботи в Українському інституті національної пам’яті.

До складу журі проекту увійшли письменник Василь Шкляр, музикант та художник-карикатурист Юрко Журавель, режисер Сергій Шараєвський; генеральний директор Музею Революції Гідності Ігор Пошивайло та ін.

Відзнака імені Героя Небесної Сотні Сергія Байдовського – вже 9-та відзнака імені одного з героїв Небесної Сотні. Іменні відзнаки героїв Небесної Сотні вручають у сферах діяльності, інтересів та роботи загиблих.

поширити новину: