Ви тут:
Суспільство Україна 

США пом’якшили заборони щодо польотів у повітряному просторі України

Федеральна авіаційна адміністрація Сполучених Штатів Америки (FAA) 18 жовтня переглянула заборону, встановлену для авіакомпаній США, щодо виконання польотів у Дніпропетровському (UKDV) та Сімферопольському (UKFV) районах польотної інформації.

Такий крок став можливий в результаті стабілізації ситуації щодо безпеки польотів та авіаційної безпеки в зазначених регіонах.Про це повідомляють в Державній авіаційній службі України.

Прийняттю рішення американської стороною також передувала низка зустрічей з українською делегацією фахівців Державіаслужби та Украерорух/UkSATSE, фінальна з яких відбулась у вересні від головуванням очільника Державіаслужби Олександра Більчука.

Модифікація відповідного регулюючого документу (SFAR 113):
– дозволяє американським авіаперевізникам здійснювати польоти на окремих повітряних маршрутах над Чорним морем, що проходять через Сімферопольський район польотної інформації у південній та південно-західній його частинах;
– відкриває 3 аеропорти в західній частині Дніпропетровського району польотної інформації – Харків, Дніпро та Запоріжжя – для зльотів та посадок.

Документ з оновленими умовами застосовуватиметься з 27.10.2018 до 27.10.2020 після його опублікування.