Ви тут:
Суспільство Україна 

СБУ вислала з країни “злодія у законі”, який отримав завдання від російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України продовжують блокувати спроби спецслужб країни-агресора дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні через протиправну діяльність “злодіїв у законі”. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

За наявною в СБУ інформацією представники кримінальних кіл з Росії та країн Кавказу координують діяльність злочинних угруповань, які причетні до скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів на території України. За задумом російських спецслужб загострення криміногенної обстановки в Україні, особливо напередодні майбутніх президентських виборів, має призвести до падіння рівня довіри до державної влади і правоохоронної системи.

Зокрема “злодії у законі” контролюють перерозподіл фінансових потоків від крадіжок, грабежів, розбійних нападів, викрадень автотранспорту, розповсюдження наркотичних засобів та психотропних речовин. При цьому частина коштів отриманих злочинним шляхом спрямовується на фінансування російсько-терористичних сил на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

У жовтні поточного року СБУ затримала та примусово видворила за межі України чергового “злодія в законі” на прізвисько “Жоржикич”. Оперативники спецслужби встановили, що представник кримінальних кіл однієї з кавказьких країн нелегально прибув до південного регіону для встановлення контролю над частиною грошових потоків від грабежів, розбійних нападів, крадіжок, вимагання.

Співробітники української спецслужби затримали зловмисника в Одесі та примусово видворили за межі України із забороною в’їзду терміном на три роки.

З початку цього року ГУ БКОЗ спільно з регіональними підрозділами СБУ було видворено п’ятьох “злодіїв у законі”, понад ста представникам злочинних кіл, серед яких громадяни Росії та Грузії, встановлено заборону в’їзду до нашої країни на п’ять років.