Ви тут:
Надзвичайні ситуації Полтавщина Суспільство 

Протягом вересня на Полтавщині сталось 93 ДТП

Сьогодні під час апаратної наради про кількість дорожньо-транспортних пригод повідомив начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

“Протягом вересня на дорогах області сталось 93 ДПТ, під час яких 14 людей загинули та 122 людини травмовані. Хочу звернути увагу, що в деяких ДТП водії не звертаються за медичною допомогою. Наприклад, випадок коли водія після ДТП забрали додому, а вранці він помер. Завжди необхідно звертатись за медичною допомогою. Адже в області спостерігається зменшення кількості ДТП і підвищення тяжкості ДТП, від яких відбувається збільшення кількості постраждалих”, – повідомив Віктор Стеблянко.

Також за минулий місяць сталось 441 небезпечна подія, під час яких загинули 25 людей, травмовано – 163 людини (з них — 24 дитини).

“В порівнянні з минулим роком кількість пожеж зменшилась, але кількість загиблих та постраждалих збільшилась”, – зауважив Стеблянко.

Сталось й 4 випадки лісових пожеж та загоряння торфу, внаслідок якого вигоріло 10 га.

Загоряння сільськогосподарських угідь: вигоріло 30 га сої та 1,5 га кукурудзи, що нанесло збитки у розмірі 600 тисяч гривень.

“Отруєння токсичними та іншими речовинам залишається в області досить складною. Наприклад харчові отруєння: коли сім’я гуляла в лісі, дитина, якій 5 років, знайшла та з’їла гриб, але батьки це помітили та одразу звернулись в лікарню”, – додав Віктор Стеблянко.

Протягом місяця сталось 27 нещасних випадків.