Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавщини скерувала позов з вимогою повернути державі з незаконної оренди 14 га землі

Прокуратура Полтавської області скерувала позовну заяву з вимогою повернути державі з незаконної оренди 14 га землі, яку особа отримала без проведення обов’язкової процедури земельних торгів.

Установлено, що рішенням Чутівської селищної ради у лютому поточного року передали в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 14 га, вартістю майже 500 тисяч гривень. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

За вимогою прокуратури, Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області здійснило перевірку законності передачі в користування вказаної земельної ділянки, за результатами якої наданий висновок, що рішення Чутівської селищної ради прийняте з порушенням вимог чинного законодавства.

Так, встановлено, що земельна ділянка комунальної форми власності сільськогосподарського призначення не могла бути надана в оренду без проведення встановленої законом процедури земельних торгів.

Зважаючи на виявлені порушення, прокуратурою направлено до суду позовну заяву з вимогою визнати незаконним та скасувати рішення Чутівської селищної ради, яке суперечить вимогам чинного законодавства та повернути 14 га землі у державну власність.

На даний час судом відкрито провадження за позовною заявою прокуратури.