Ви тут:
кримінал Суспільство Україна 

Прокуратура підозрює голову Державного агентства резерву України у розтраті 6 млн грн

4 жовтня слідчими прокуратури міста Києва спільно з співробітниками ГУ КЗЕ СБУ повідомлено про підозру голові Державного агентства резерву України, службова недбалість якого завдала державним інтересам збитків на суму понад 6 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Установлено, що упродовж 2017 року посадовець всупереч вимогам законодавства та раціонального використання державних коштів прийняв ряд необґрунтованих управлінських рішень, відповідно до яких понад 14 тис. тонн зерна, що зберігалися на ДП “Хлібна база № 85” у Харківській області, були переміщені на ДП “Златодар”, що на Черкащині.

Своє рішення чиновник мотивував начебто наявною загрозою, пов’язаною з близьким розташуванням зерносховища із зоною проведення АТО. Разом з тим у ході досудового слідства не встановлено жодних документально підтверджених фактів загрози втрати матеріальних цінностей, а саме зерна, що зберігалось на території ДП “Хлібна база № 85” внаслідок проведення бойових дій на сході України.

Наслідком прийняття цих управлінських рішень стали безпідставні витрати державних коштів для завантаження, розвантаження та транспортування зерна на суму понад 6 млн грн.

Наразі посадовцю інкриміновано вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України. Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

За місцем проживання та роботи підозрюваного слідчі прокуратури Києва спільно з співробітниками ГУ КЗЕ СБУ проводять обшуки.