Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Правоохоронці Полтавщини взяли участь у нараді з питання протидії незаконному обігу наркотиків

Нарада відбулась в стінах Полтавської міської ради. Лікарі, освітяни, соціальні працівники, правоохоронці, представники громадськості міста обговорили питання спільної боротьби з розповсюдженням наркотиків у Полтаві, особливо торгівлю наркотиками через інтернет. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Полтавській області.

Поліцію Полтавщини на нараді представляли керівник Полтавського відділу поліції Олександр Терела та начальник управління протидії наркозлочинності Андрій Латенко.

Про статистику наркозлочинності у Полтаві, комплекс заходів, спрямованих на боротьбу з наркозлочинами, реалізовані заходи щодо протидії правопорушенням та про плани на майбутнє доповів присутнім керівник поліції Полтави Олександр Терела. Крім того, керівник поліції міста також звернувся до ЗМІ, представників громадськості та усіх мешканців Полтави не бути байдужим до наркотичного лиха і співпрацювати з поліцією.

У свою чергу Андрій Латенко зауважив, що написи з контактними даними на фасадах будинків чи на асфальті – це велика проблема, тому поліція використовує різні методи для її вирішення. Спільні рейди, виступи у навчальних закладах, трудових колективах, активна просвітницька робота здатні попередити та припинити такі явища. Крім того, кіберполіція також веде роботу, орієнтовану на затримання онлайн-дилерів. Але результат залежить від кожного, від небайдужості і самосвідомості полтавців.

По завершенню наради пропозиції усіх учасників були об’єднанні у спільний план заходів з протидії наркозлочинам.