Ви тут:
Суспільство Україна 

Прапор України віднині буде на чемпіонському поясі WBC, – Президент України

Президенту Петру Порошенку під час зустріч з учасниками 56-го Конгресу Всесвітньої боксерської ради (WBC) вручили символічний пояс чемпіона WBC з українським прапором.

Про це повідомив офіційний сайт Президента.

Президент Всесвітньої боксерської ради Маурісіо Сулейман, передаючи пояс зазначив:

«Для нас це особлива подія і знак величі того, що Україна тепер з’явиться на логотипі поясу WBC». «І відтепер цей логотип з українським прапором буде на цьому поясі назавжди»,  – також наголосив Маурісіо Сулейман.

Глава держави особливо підкреслив, що «в умовах, коли Україна є об’єктом агресії дуже важливо для нас мати солідарність всього світу і те, що прапор України віднині буде на поясі WBC – це дійсно вражає». «Це є важливим посилом того, що ми маємо тепер справжнього друга в особі вашої Ради», – додав він.

Київський міській голова Віталій Кличко особливо подякував Президенту WBC Маурісіо Сулейману за велику честь – бачити появу на поясі чемпіонів у важкій вазі Державний прапор України.

«Це велика честь бачити український прапор на поясі чемпіона WBC. Це важливо для кожного. Тому що такі великі боксери-чемпіони (які піднімали цей пояс над головою – ред.) як Мухамед  Алі, Хуліо Сесар Чавес, Евандер Хіліфілд, Марвін Хаглер, Майк Тайсон, інші. Кожен наступний чемпіон, який підніматиме над головою цей пояс, буде знати, що український прапор є на цьому поясі», – сказав Віталій Кличко та додав, що «це буде нагадувати, що Україна є дійсно світовою боксерською країною».

Система Orphus