Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Постраждалі та непопулярні: що пишуть про “Ворсклу” у Азербайджані

Головною проблемою українців журналісти назвали травми.

Більше про це йдеться у матеріалі “Постраждалі від травм. Хто їде в гості до Карабаху?” відомого спортивного сайту Азербайджану azerisport.com.

За словами журналістів, «Ворскла», з якою «Карабах» гратиме в четвер, команда досвідчена.

“Вона грала на груповій стадії єврокубків раніше всіх наших клубів – в 2011 році.
Бронзові медалі підопічних Василя Сачко, які вони заробили в минулому році, стали досить дивним результатом, але в той же час показали і те, що загальний рівень української прем’єр-ліги зараз падає. І справа не стільки в майстерності гравців, скільки в проблемах з фінансуванням”.

Місцеві журналісти також відзначають відносно успішну гру полтавців проти “Арсеналу” та “Спортингу”.

“Вона, як і «Карабах», зазнала двох поразок від фаворитів – «Арсеналу» і «Спортинга», але при цьому, на відміну від агдамцев, забила їм голи. У Лондоні полтавці так і зовсім відзначилися двічі, в той час як в матчі зі «Спортингом» вели аж до 90-ї хвилини, після чого пропустили двічі”.

Не обійшов стороною сайт також відвідуваність останніх матчів українців.

“Українські колеги повідомили, що останній домашній матч «Ворскли» в чемпіонаті країни, проти київського «Динамо» зібрав усього 6700 чоловік – менше матчі цих команд збирали тільки двічі. Таким числом в Полтаві дуже незадоволені. Цікаво, чи повідомити їм про те, скільки людей прийшло на всі матчі останнього туру нашого чемпіонату?

Система Orphus