Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцю присвоїли почесне звання “Заслужений будівельник України”

Сьогодні на районній сесії у приміщенні Полтавської РДА заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий нагородив відзнакою та привітав зі званням заслуженого будівельника України Олександра Даценко.

На черговій сесії Полтавської райради заступник голови ПОДА Роман Товстий привітав голову Полтавської районної міжгосподарської будівельної організації «Райагробуд» Олександра Даценко з новим званням. Пан Олександр — відтепер Заслужений будівельник України.

Тепер в нашій області ще на одного заслуженого будівельника більше. Завдяки таким як Олександр ми зможемо збудувати та реконструювати ще більше шкіл та садочків, нових спортивних майданчиків та житлових будинків. Завжди приємно бачити результати роботи, особливо нові обєкти, — говорить заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Олександр Даценко працює у сфері будівництва уже 44 роки. Свою трудову діяльність розпочав ще у 1977. Під керівництвом Олександра Даценка у Полтаві збудовані житлові будинки, торгівельні центри, готель, храм та загальноосвітня школа №22. Також реконструювалися деякі навчальні заклади міста.

У Полтавському районі збудовані будинки для вчителів і працівників культури у селах Калашники, Кротенки, Заворскло, Мачухи, Супрунівка, Рунівщина, Валок, Нестеренки, Мар’ївка, Ваці. Також «Райагробуд» по району збудував дитячі садки, школи та будинки культури.

Організація «Райагробуд» постійно отримує нагороди за виконану роботу та успіхи у будівельній сфері. Організація займається не тільки будівництвом житлових та нежитлових будівель, а й добуванням піску, гравію, глини і каоліну. Спеціалізується на виробництві цегли, черепиці й інших будівельних виробів із випаленої глини.

поширити новину: