Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям виділять понад 313 тисяч матеріальної допомоги

Сьогодні секретар міської ради Олександр Шамота провів засідання виконавчого комітету, під час якого розглянули ряд важливих питань. Такі, зокрема, стосувалися надання матеріальної допомоги полтавцям, відшкодування витрат за пільгове перевезення громадян, встановлення тарифів на теплову енергію, перекриття руху транспорту, тощо. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Перш за все, секретар міської ради повідомив, що учора брав участь у Міжнародному саміті мерів, що проходив у місті Київ. Цей захід проходить уже третій рік поспіль, а участь в ньому беруть мери з усієї України, закордонні колеги, лідери місцевого самоврядування. Цьогоріч на зазначеному заході обговорювали питання співпраці бізнесових та владних структур:

– Під час саміту мери із зарубіжних країн ділилися досвідом розвитку своїх міст, розповідали власні історії успіху, – поінформував Олександр Шамота. ­– Це був дуже потужний матеріал, який ми можемо використовувати в нашій роботі. Тому, вважаю, що участь в подібних заходах для нас просто необхідна, адже це інструмент пошуку нових шляхів, нових технологій для розвитку міста, спосіб залучення інвесторів, тощо.

Після цієї інформації, члени виконкому перейшли до розгляду питань порядку денного. Так, на виконання програми соціального захисту населення міста «Турбота», виконком ухвалив рішення, відповідно до якого з міського бюджету буде виділено матеріальну допомогу мешканцям міста в сумі 313 тисяч 520 гривень.

Зокрема, на загальну суму 300 тисяч гривень матеріальної допомоги спрямовано для мешканців міста за особистими зверненнями.

Одноразову матеріальну допомогу отримають сім учасників бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в АТО по 1 тисячі гривень.

На загальну суму 4 тисячі гривень матеріальної допомоги буде спрямовано двом родинам, в яких померли воїни-інтернаціоналісти, по 2 тисячі гривень кожній.

Окрім того, щомісячно з вересня по грудень 2018 року проводитиметься виплата матеріальної допомоги батькові дитини з захворюванням по 630 гривень, на загальну суму 2 тисячі 520 гривень.

Також під час засідання виконкому ухвалили рішення щодо розподілу коштів з міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському транспорті за серпень 2018 року.

Відповідно до рішення, виконком розподілив кошти в сумі 159 тисяч 800 гривень між транспортними підприємствами.

Окреме рішення стосувалося відшкодування витрат за пільговий проїзд у тролейбусі за серпень 2018 року. Відповідно до нього, відшкодовані витрати КП «Полтаваелектроавтотранс» у сумі 240 тисяч 765 гривень, за пільговий проїзд у тролейбусі учнів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів міста Полтава до місця навчання і додому за серпень 2018 року.

Система Orphus