Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавцям розповіли, який одяг небезпечний для здоров’я

У Полтаві спікерки Вуличного унівеситету “Нездорова мода”, студентки медфакультету №1 УМСА, волонтерки загону “Єдність” розповідали присутнім, які небезпеки можуть ховатися за модним одягом. Захід відбувся у затишному місці “Твоя кав’ярня”. Проект реалізується за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Завужені джинси, які стали трендом сучасної молоді – це річ, яка робить кінцівки більш стрункими, а талію – вужчою. Та мало, хто цікавиться: які неприємні речі можуть “ховатися” за такою красою?

“При тривалому носінні вузьких штанів відбувається зниження якості сперми, погіршення потенції та ослаблення сечового міхура. Внаслідок цього може розвинутися інфекція сечовидільної системи. Тканина, яка щільно охоплює пахову ділянку в поєднанні з інтенсивними рухами, здатна провокувати перекрут яєчок, а це, в найгіршому випадку, може призвести до некрозу та безпліддя. Крім того, стиснення цієї ділянки може бути фактором розвитку грибкових захворювань”, – говорить Анна Безкоровайна.

 

Виявляється, шкодить здоров’ю і краватка.

“Цей аксесуар дуже рідко потрапляє до пральної машинки і є розсіювачем мікроорганізмів. Це своєрідна “мітла”, яка збирає на себе все, що є брудне. Як наслідок – самозараження і “мікробний подарунок” для оточуючих. Крім того, надмірно затягнута на шиї краватка, призводить до стиснення артерій, погіршення кровообігу мозку і зниження працездатності”.

Також ознайомили із переліком взуття, яке шкодить здоров’ю. Це уггі (поперечна плоскостопість, ноги стають Х- подібної форми, не забезпечується міцна опора та амортизація), взуття на підборах, “шльопанці” (дане взуття не тримає ногу, відбувається так зване “розпливання” стопи, що веде до поперечної плоскостопості), та навіть кросівки.

Наступна зустріч у дружній атмосфері за чашкою кави і цікавою інформацією від Вуличного університету відбудеться  через тиждень.

поширити новину: