Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Полтавські рятувальники навчають дітей правилам безпеки

Цікавий пізнавальний захід з вивчення правил безпеки життєдіяльності рятувальники провели спільно із вихованцями М’якеньківського навчально-виховного комплексу Решетилівського району.

Традиційно захід складався з декількох частин: навчальної лекції, представлення пожежно-рятувальної техніки та показово-розважальної програми, у якій діти могли уявити себе справжнім вогнеборцем та загасити умовну пожежу.

На початку заходу рятувальники розповіли основні правила безпеки життєдіяльності та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів та нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на відкритих територіях.

Далі на присутніх чекала демонстрація спеціальної та пожежно-рятувальної техніки, яка є на озброєнні підрозділу. Рятувальники розповіли про технічні характеристики спеціальних автомобілів та напрямки застосування під час різних надзвичайних ситуацій.

Подібні заходи також проходять з вихованцями шкільних та дошкільних навчальних закладів у всіх районах області.

Рятувальники наголосили, що докладають максимум зусиль аби виховати у дітей культуру безпечної поведінки і навчити їх першочерговим діям в екстремальних ситуаціях.

Система Orphus