Ви тут:
Полтавщина Р Суспільство 

Полтавська команда дворового футболу виграла 1 млн грн на спорудження стадіону

Сьогодні полтавська команда юних футболістів під керівництвом головного тренера Сергія Ходирєва отримала приз за перемогу у Всеукраїнському турнірі дворового футболу. Хлопцям вручили сертифікат на 1 млн грн для спорудження стадіону у Полтаві.

Забрати дітей з вулиці і дати їм можливість розвиватися – через футбол найлегше. Саме для цього у квітні Федерація футболу в Україні запустила проект дворового футболу. У ньому перемогла команда з Полтави. А найкраща подяка та приз для будь-якого спортсмена – це можливість безкоштовно тренуватися. Стадіон у своєму дворі – це мрія кожного футболіста”, – сказав голова Всеукраїнської національної федерації дворового футболу Ілля Кива.

Він також додав, що стадіон планують збудувати вже цього року, до різдвяних свят. Місце його розташування визначать уже найближчим часом, врахуючи побажання переможців, тренера та бачення міської влади Полтави.

Маємо півтора місяці для облаштування стадіону. Треба, щоб уже цього року ми закінчили будівництво. Щоб вкластися в ці строки, у нас все є: гроші, бажання, мотивація і контроль у вигляді Іллі Киви”, – пожартував керівник Всеукраїнської національної федерації дворового футболу та подякував хлопцям за чудову гру. Він зауважив, що головне, аби кожен з них виріс порядним і сильним чоловіком.

У свою чергу заступник голови Полтавської обласної федерації футболу Олександр Влащенко додав, що навіть не сумнівався у перемозі полтавських футболістів.

Дякую, хлопці, що ви привезли у Полтаву не лише перемогу, а й новий стадіон. Для кожного спортсмена важливо мати гарне місце для тренування”, – сказав він.

Олександр Влащенко повідомив, що додатковою винагородою для футболістів також стане відвідування тренувань ФК “Реал Мадрид”, які відбудуться в Одесі з 29 жовтня по 2 грудня. Крім цього, вся команда наступного року поїде на Чемпіонат з дворового футболу в Європу, де вони зіграють з дитячою збірною Ліги Італії.

Подякував юним футболістам і тренер, арбітр Юрій Мармач. Він побажав їм великого спортивного майбутнього.

Шість років тому ми започаткували дворовий футбол. Фінал нашого першого турніру був на Хрещатику у Києві. І перемогу тоді теж здобула команда з Полтави. На цьогорічному турнірі, крім перемоги полтавської команди, кращим гравцем став наш Дмитро Горденський. Думаю, що в нього велике майбутнє”, – зауважив Юрій Мармач.

  

Система Orphus