Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Полтавець розповів про відкриття Invictus Games House у Сіднеї

В австралійському Сіднеї пройшла церемонія відкриття Invictus Games House. Про це розповів учасник змагань з Полтави Юрій Дмитренко.

Відкриттю навіть не завадили злива та шторм, через який ми не могли пришвартуватись кораблем до пірсу (з Олімпійсткого містечка до Сіднейського оперного театру українські учасники ігор пливли паромом).

За словами полтавця Юрій Дмитренка, уже завтра стартують перші олімпійські змагання – українці змагатимуться у велоспорті.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Юрій Дмитренко приніс Україні бронзу на “Іграх героїв”, цьогоріч  влаштувався на роботу в патрульну поліцію, бо захищати Україну на фронті без ноги більше не міг. А тепер представляє державу на престижних міжнародних змаганнях:

 

Додамо, що за словами Юрія, українські учасники сприяли тому, що “Слава Україні!” – українське військове привітання, яке відтепер висить при вході в Invictus Games House.

Напис замінили, серед привітань різними мовами красується напис “Slava Ukraini”, а російське “Zdrastvuine” пішло на смітник.

 

Система Orphus