Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавець Дмитро Пиляй відзначив свій 100-річний ювілей

Сьогодні, 26 жовтня, свій 100-річний ювілей відзначає Дмитро Порфирович Пиляй. Чоловік народився у 1918 році в селі Петрівка Полтавської області в сім’ї військовослужбовців.

Ходив до школи в селі Ватажкове, де закінчив 4 класи. Після закінчення вступив до політетехнічного технікуму, закінчивши його пішов працювати електрогазозварювальником на підприємствах Полтавщини, інформує прес-служба Полтавської міської ради.

Життя у Дмитра Порфировича виявилось непросте – у 1939 році його забрали на війну. У роки війни ремонтував бойову техніку. У 1945 році повернувся з війни з пораненням. Після чого влаштувався на роботу на водоканал, де приводив до ладу роботу агрегатів, як і були зруйновані під час війни. У 1970 році чоловік перейшов на роботу на 20-й електротехнічний завод, де пропрацював на ньому до виходу на заслужений відпочинок. Сьогодні у Дмитра Пиляя троє дітей, шість онуків, сім правнуків та три праправнуки.

Тож, зранку, аби привітати ювіляра з Днем народження завітав і секретар міської ради Олександр Шамота.

“Дмитре Порфировичу, вітаю Вас з Вашим столітнім ювілеєм! Нехай з вами завжди будуть поруч ваші рідні та близькі у щасті та радості. Спасибі, що відбудовували наш край. Переконаний, ви найкращий приклад для своїх дітей, онуків та правнуків”.

Секретар міської ради вручив ювіляру квіти, торт та почесну грамоту виконавчого комітету Полтавської міської ради з нагрудним знаком.

Система Orphus Поделиться на fb