Ви тут:
Суспільство Україна 

Поліція розкриває майже 90 відсотків вбивств, – В’ячеслав Аброськін

Перший заступник Голови Нацполіції – начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін зазначив, що після Революції Гідності у 2014 році кількість скоєних тяжких злочинів зросла майже вдвічі. Такі зміни заступник Голови Нацполіції пов’язує зі збільшенням незаконного обороту зброї і боєприпасів із початком війни. Однак, за його словами, на сьогодні криміногенну ситуацію в країні вдалось стабілізувати, повідомляє прес-служба Національної поліції.

“З 2016 року правоохоронна система починає відновлюватися, триває реформування МВС. Ми перетворюємося на міністерство європейського рівня. І злочинність відступає, йде на спад”, – сказав В’ячеслав Аброськін.

Окремо заступник Голови Нацполіції підкреслив підвищення рівня розкриття вбивств. За його словами, через те, що вбивства є особливо тяжкими злочинами, вони перебувають на жорсткому контролі. Відтак при їх відпрацюванні та розкритті залучають весь особовий склад поліції.

“Судіть самі. 2014 року – 2578 вбивств, 2015-го – 2354, 2016 року – 1299, 2017-го – 1083 вбивства. Цього року поки цифра ще нижча. При тому кількість розкритих убивств у нас близька до 90%”, – наголосив В’ячеслав Аброськін.