Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішла з життя викладач медичної академії Полтави

23 жовтня пішла з життя талановитий науковець стоматологічної школи, Вчитель кількох поколінь студентів, лікарів-інтернів і лікарів-курсантів, кандидат медичних наук, доцент Людмила Павленко.

Про це йдеться на офіційному сайті Української медичної стоматологічної аккадемії, що у Полтаві.

Народилася 26 червня 1935 року у Пирятині Полтавської області. У 1953 році вступила до Харківського медичного стоматологічного інституту, який закінчила у 1958 році з відзнакою. Працювала завідувачкою дитячого стоматологічного відділення Феодосіївської міської лікарні. В 1967 році закінчила аспірантуру на кафедрі терапевтичної стоматології ХМСІ і в 1968 їй присвоєний учений ступінь кандидата медичних наук. На посаді асистента кафедри поєднувала роботу в практичній охороні здоров’я з педагогічною та науковою діяльністю. Із 1974 року – доцент кафедри стоматології дитячого віку Полтавського медичного стоматологічного інституту. З 1992 року – завідувачка інтернатурою стоматологічного факультету, з 1993 року – доцент кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів та заступник декана факультету післядипломної освіти.

Десять років, із 1994 по 2004 рік, Людмила Григорівна Павленко очолювала факультет післядипломної освіти лікарів-стоматологів і доклала багато зусиль у його розбудову. За час її керівництва факультетом були створені 2 філіали кафедри післядипломної освіти лікарів-стоматологів (Кременчук, Чернігів) та 2 філіали з підготовки інтернів лікувального профілю (Кременчук, Миргород), розширено мережу підготовки лікарів на різних циклах підвищення кваліфікації.

Нагороджена знаком «Відмінник охорони здоров’я» та Почесною грамотою Верховної Ради України.

Система Orphus