Ви тут:
Суспільство Україна 

Петро Порошенко підписав указ про відзначення Дня гідності та свободи

Указ видано з метою належного відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи. Цього року відзначатиметься п’ята річниця початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, вшанування громадянського подвигу учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Актом доручено Кабінету Міністрів України утворити Організаційний комітет із підготовки та відзначення у 2018 році Дня Гідності та Свободи, затвердити і забезпечити виконання відповідного плану заходів, інформує інтернет-представництво Президента України.

Окремо визначено завдання Уряду вжити разом з Київською міською державною адміністрацією невідкладних заходів щодо забезпечення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею Революції Гідності обладнаними приміщеннями для розміщення експозицій та зберігання музейних предметів.

Указ містить низку завдань центральним та місцевим органам виконавчої влади, спрямованих на належне відзначення Дня Гідності та Свободи в Україні та за кордоном у 2018 році.

Нагадаємо, День Гідності та Свободи в Україні відзначається щороку 21 листопада.

Система Orphus Поделиться на fb