Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Переможці Громадського бюджету-2018 у Миргороді: новорічна Еко-ялинка і спортивні майданчики

Жителі Миргорода обрали проекти, що будуть виконані наступного року за кошти Громадського бюджету, повідомили у Миргородській міській раді.

На засіданні Робочої групи з питань Громадського бюджету затвердили проекти-переможці. Серед великих проектів перемогу здобули два: №6 “Комбінований баскетбольний та волейбольний майданчик” (330 тис. грн) із 401 голосом та №7 “Новорічна ЕКО-ялинка”  (209 тис. грн) із 252 голосами.

“Каркас штучної ялинки виготовлять на замовлення, його легко збирати та зручно зберігати, а використовувати ми його зможемо протягом 10 років. За наявності ялинки європейського зразка Миргород буде претендувати на звання міста, де встановлена найкрасивіша ялинка” – йдеться у описі проекту №7.

У категорії малих проектів п’ять переможців: №8 “Поповнення книжкових фондів шкільних бібліотек сучасними дитячими книгами” – 337 голосів, №3 “Малі архітектурні споруди для майданчиків ДНЗ №10 “Веселка” для фізичного та розумового розвитку дітей” – 238 голосів, №17 “Дитячий майданчик НВК “Гелікон”. Розвиток дітям – відпочинок батькам” – 150 голосів, №10 “Спортивний майданчик по вул. Свидницького мікрорайон “Мінзаводський” – 129 голосів та №15 “Тренажери для всіх” – 49 голосів.

Міська рада приймає рішення про реалізацію проектів-переможців при затвердженні бюджету міста на плановий рік.