Ви тут:
кримінал Суспільство Україна 

Операція поліції в Південній Пальмірі: правоохоронці вилучили десятки одиниць зброї боєприпаси та наркотики (ВІДЕО)

Під час обшуків за місцями мешкання п’яти представників кримінального середовища, які безпосередньо впливають на криміногенну ситуацію в регіоні, було вилучено велику кількість боєприпасів, вогнепальної та холодної зброї, спецзасоби, наркотики та підроблені документи. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Заходи проводилися працівниками Управління стратегічних розслідувань ГУНП, спільно з представниками Департаменту стратегічних розслідувань, Управління карного розшуку, Управління протидії наркозлочинності, батальйону поліції особливого призначення, спецпідрозділу “КОРД”, слідчого відділу Київського ВП та під процесуальним керівництвом прокуратури Київського району Одеси, під час оперативно-профілактичного відпрацювання міста.

В ході обшуків поліцейські вилучили близько тридцяти одиниць вогнепальної та холодної зброї, велику кількість патронів різного калібру, кілька десятків димових шашок, підроблене свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, спеціальні та наркотичні засоби.

Вилучене направлено на експертне дослідження. За вказаними фактами розпочаті кримінальні провадження за декількома статтями Кримінального кодексу України.

Слідство триває.