Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обрали новий склад президії Полтавської обласної організації ФСТ “Динамо” України

9-го жовтня в Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області відбулася  позачергова конференція обласної організації ФСТ «Динамо» України. Одним з питань конференції було переобрання голови обласної організації. 
На початку зустрічі заступник голови обласної організації «Динамо» Олексій Більчич виступив із звітом про роботу організації за 2017 рік та підвів підсумки проведення фізкультурно-масових та спортивних заходів за звітний період, повідомляють у поліції.
Підбиваючи підсумки зібрання, присутні визнали, що спортивна організація динамівців зробила вагомий вклад у розвиток фізкультурно-масової та спортивної роботи на Полтавщині.
Далі відбулися вибори по оновленню складу президії Полтавської обласної організації. Новим головою Полтавської обласної організації ФСТ «Динамо» України одноголосним рішенням було обрано начальника поліції Полтавської області Андрія Замахіна. Також, шляхом голосування, до складу президії було включено нових членів.

Наприкінці конференції новообраний голова обласної організації ФСТ «Динамо» Андрій Замахін нагородив переможців «Спартакіади-2017», кращі колективи фізкультури, провідних спортсменів та тренерів.

Завершуючи зустріч, керівник поліції області наголосив, що належний рівень фізичної підготовки – запорука успішного виконання поліцейськими покладених на них функціональних обов’язків.