Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

NASA оголосило про пошук позаземного життя

У космічному агентстві NASA пройшов семінар у Х’юстоні, на якому було оголошено про старт нового проекту – пошук техносигналів у космосі. Вчені вважають, що такі сигнали повинні бути ознакою існування розумного життя за межами Землі і Сонячної системи, повідомляє 5.UA.

До техносигналів входять лазерне випромінювання, ознаки масивних мегаструктур, таких як Сфери Дайсона або сильно забруднені атмосфери. Вчені також згадували про виявлення мегаполісів на інших планетах через їх тепловий підпис і виявленні супутників, що обертаються навколо інших планет. На семінарі вчені NASA розповіли про поточний стан науки у сфері виявлення техносигналів, описали найбільш перспективні напрямки досліджень.

“Я радий оголосити, що NASA робить нові кроки для вивчення способів пошуків позаземних цивілізацій. Досить просунутих і здатних створювати знаки або сигнали, які дозволять нам зробити висновок про існування технологічного життя”, – зазначив помічник адміністратора NASA Томас Зурбухен.

За інформацією дослідників, у квітні 2018 року Конгрес США зацікавився в тому, щоб NASA підтримало науковий пошук техносигналів. Конгрес закликав NASA шукати на деяких з недавно виявлених екзопланет докази існування цивілізацій.