Ви тут:
Комуналка Полтавщина субсидії Суспільство ТОП-новина 

Нафтогаз оприлюднив ціну на газ для населення

НАК «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції для постачання газу на умовах ПСО, які діятимуть з 1 листопада 2018 по 30 квітня 2019 року (включно).

“Нова ціна газу сформована з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 р. №867, яка затверджує нове Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу”, – йдеться в повідомленні Департаменту з корпоративних комунікацій Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України»

Відтак, ціна газу для всіх категорій споживачів на умовах ПСО складає 7 482,61 грн з урахуванням ПДВ (див таблицю).

Кінцева ціна газу для населення становить 8 548,92 грн, для підприємств ТКЕ – 8 361,85 грн.

Зазначена ціна не враховує вартості доставки газу, його розподілу та ПДВ на ці операції.

Нагадаємо, в Уряді України чергове підвищення вартості газу назвали “…вимушеним кроком, щоб країна могла далі розвиватися“. В Кабміні говорять, що держава захистить тих, хто потребує її допомоги – малозабезпечені громадяни отримають субсидію на сплату житлово-комунальних послуг. 

Читатйте також:7 основних змін у програмі житлових субсидій

Як обіцяють в Уряді, вже з січня 2019 року в Україні запрацює монетизація субсидій. Українці будуть отримувати від Уряду «живі» гроші для оплати комунальних послуг. Все, що буде заощаджено завдяки розумному споживанню енергоресурсів, залишатиметься людям.

Читайте також: Що важливо знати при звернені за призначенням субсидії: розповіли у Департаменті соцзахисту Полтавської ОДА

 

поширити новину: