Ви тут:
Політика Полтавщина Суспільство 

НАБУ перевіряє рахунки екс-депутата Полтавської облради

Детективи Національного антикорупційного бюро вивчають рух коштів на рахунку в Сбербанку колишнього депутата Полтавської обласної ради Юрія Лебедина, який фігурує в справі про можливе декларування недостовірної інформації.

Про це йдеться в рішенні Солом’янського районного суду Києва, повідомляє «Слово і Діло».

За версією слідства, екс-депутат Полтавської облради не вказав у декларації за 2016 рік корпоративні права в 16 компаніях загальною вартістю 22,55 млн грн. Лебедин також забув вказати, що є бенефіціаром іще в 20 компаніях, статутний капітал яких становить 91,8 млн грн.

Крім того, він забув задекларувати дохід у 42,65 млн грн, який отримав у вигляді фінансової поворотної допомоги. Детектив зазначив, що Лебедин уклав із двома компаніями договір про надання поворотної фінансової допомоги на загальну суму 140 млн грн.

На виконання зазначених договорів у 2016 році Лебедину перевели на рахунок у Райффайзен Банку Аваль зазначені вище 42,65 млн грн, а в 2017 році на рахунок в іншому банку – ще 4,1 млн грн.

У зв’язку з цим детективи просили суд надати доступ до інформації на рахунку екс-депутата в Сбербанку, в тому числі до виписки про рух коштів. Суддя клопотання задовольнив.

Нагадаємо, НАБУ перевірить дії екс-депутата Полтавської облради на сайті НАЗК, а також рахунки фірми Лебедина. Також Бюро отримало доступ до документів ще двох його компаній.

Система Orphus