Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сесії Полтавськї облради намагалися блокувати трибуну (ФОТО)

Сьогодні у Шишаках у залі районної ради проходить сесія Полтавської обласної ради.

Під час затвердження порядку денного, громадськість та екс-журналіст Дмитро Гнап намагалися блокувати трибуну. Як зазначали, таку акцію провели з приводу питання надання погоджень на розробку та видобування надр.

Голова Полтавської облради Олександр Біленький виніс на розгляд депутатів питання про відвід наданих дозволів на видобуток газу та звернення депутата Руслана Ляшка щодо видобутку піску. Останнього підтримав і депутат Петро Ворона. Тричі ці пропозиції підтримки депутатів не отримали. Депутут Ляшко наполягав, аби питання винесли на розгляд ще раз.

– Це почався бардак. Так не робиться, – зазначив голова обласної ради Олександр Біленький.

Крапку в питанні поставив перший заступник голови Полтаської облради Євгеній Холод. Він наголосив, що відповідне звернення щодо надання у користування надр нібито російському олігарху Фуксу уже надіслали до СБУ. Поки відповіді на яке не отримали. Тож, він підготував депутатське звернення, яке зачитав.

Читайте також: Надання спецдозволів на користування надрами, зміни до показників бюджету та цільових програм: у Шишаках розпочалося виїзне засідання сесії Полтавської обласної ради

На Полтавщині Дмитра Гнапа облили нечистотами

 

поширити новину: