Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Семенівщині освоїли випуск нової продукції бджільництва – крем-меду

Кластер “Меди Межиріччя” презентував споживачам новий вид продукції – крем-мед, повідомили у Координаційному центрі Асоціації кластеру. Новація стала можливою завдяки отриманому бельгійському обладнанню.

Особливості крем-меду – унікальні смакові якості, ніжна структура, натуральність; але до всього – він не кристалізується.

Ідея того, як зробити крем-мед, зародилася в Канаді. Тамтешні бджолярі не бажали миритися з природним процесом кристалізації, надаючи перевагу ніжній текстурі. Кожен раз розтоплювати мед було незручно, оскільки він все одно загускав знову. Тому технологи розробили особливий алгоритм дій, він дозволяв зруйнувати кристали бджолопродукту, які робили його структуру такою густою.

Це відкриття належить професору бджільництва Онтарійського сільськогосподарського коледжу І. Дж. Дайсону, вперше він винайшов крем-мед у 1928 році. Професор відслідкував, що коли мед зберігати у більш-менш прохолодному місці, постійно помішуючи, кристалики стають менш відчутними. Після ретельного перемішування утворюється густий, подібний до пасти продукт, який і називаємо крем-медом.

Збитий мед, білий і ніжний, як крем, викликав справжню революцію на ринку. Мода на незвичну страву швидко перекочувала до Америки, а після – до Європи. Проте в Україні даний продукт «освоївся» лише кілька років тому.

Багато хто вважає, що кремовий мед – це видозмінені ласощі, які позбавлені корисних властивостей натурального бджолопродукту. Насправді ж, процесі приготування жодним чином не впливає на природний стан меду: його не потрібно нагрівати, міксувати з добавками або здійснювати інші дії, які могли б зашкодити природному складу. По суті, технологія збивання нічим не відрізняється від банального помішування ложкою, тільки в прискореному темпі. Користі і шкоди від збитого меду рівно стільки ж, скільки й від необробленого бджолопродукту.