Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

На ProZorro.Продажі тепер продаватимуть дозволи на користування надрами

22 жовтня набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України  “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами шляхом електронних торгів”. Відтепер   Державна служба геології та надр України виставлятиме на електронні аукціони в ProZorro.Продажі дозволи на користування надрами. 

Згідно з затвердженими умовами, вже з 24 жовтня 2018 року проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами здійснюються виключно відповідно до Тимчасового порядку, затвердженого вказаною постановою. Повідомляють в прес-службі Мінекономрозвитку.

Експериментальний проект з проведення електронних торгів буде тривати до 1 грудня 2019 року, після чого Держгеонадра має надати пропозиції щодо подальшого розвитку проекту.

“Головне завдання проекту – перевірити ефективність відкритих електронних аукціонів у сфері дозволів на користування надрами, – зазначив Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов. – Такий підхід вже довів свою ефективність у продажу активів Фонду гарантування вкладів, комунального майна, малої приватизації. Тому ми впевнені, що експеримент буде успішним”. 

Завдяки відкритим аукціонам на ProZorro.Продажі держава і місцеві громади вже продали активів більш ніж на 11 млрд грн. “Експеримент з Держгеонадрами – це один з важливих кроків реформи державних продажів, – додав в.о. директора ДП “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” Олексій Соболев. – Сьогодні ми продаємо і активи банків-банкрутів, і металобрухт, і об’єкти малої приватизації. Днями ми затвердили умови пілотного проекту з “Укрзалізницею” щодо продажу послуг з перевезення вантажів. А вже у жовтні почнемо готуватись до продажу дозволів на користування надрами”.
 
З текстом Постанови можна ознайомитись за посиланням: http://bit.ly/2q5Nwuf

Читайте також: Депутати Полтавської облради вимагають від Кабміну та Верховної Ради унормувати процедуру видачі та погодження спецдозволів на користування надрами