Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині влаштовують гарбузовий вікенд

У селі Чечелеве Кременчуцького району 20 жовтня влаштовують гарбузовий вікенд – захід, спрямований на розвиток сільського туризму, зокрема на формат “відпочинок вдома” (Staycation), на відрождення традицій спільного гуляння, на популяризацію Полтавщини, як сприятливого туристичного регіону, центру народної гастрономії, органічної їжі та гарбузових витівок.

Про це йдеться в соцмережі.

У програмі:
-поєднання автентики та сучасності;
-квест-конкурс між командами по приготуванню традиційної гарбузової каші;
-конкурс по створенню образу “Краще опудало городнє”;
-гарбузова КУХОВАРНЯ ПРОСТО НЕБА з кулінарними майстер-класами по приготуванню страв з гарбуза на відкритому вогні та в печі;
– конкурси для наших любих гостей: як для для жінок, так і для чоловіків ;
-ігри та розваги для діток та дорослих;
– тематичні тантамарески;
-транспортна екскурсія на тракторі;
-розіграш подарункових сертифікатів;
-світлове шоу гарбузових ліхтарів;
-репортажна та ,за бажанням, персональна фотосесія;

-реконструкція обряду сватання (яке ж сватання та без гарбуза!).Цього року цей пунктик буде міжнародним-ми проведемо вдаване сватання по-українськи і по-бесарабськи , бо до нас їдуть гості з Бесарабії.

Для участі в гарбузовому вікенді обов’язкова, проте організатори наголошують, що вхід вільний буде лише при наявності гарбуза.

Місце проведенння- Country House – Сільська Хатинка- заміський кластер-дім сільського зеленого туризму,правдивої їжі,органік-товарів ,етно-просвітництва,еко-освіти ,творчого розвитку та відпочинку.

 

поширити новину: