Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині стартує фотоконкурс “Моя громада – на світлині”

Усіх, хто захоплюється фотографією, запрошують взяти участь в конкурсі “Моя громада – на світлині”. Конкурс має підкреслити унікальну ідентичність мешканців громад Полтавщини та активізувати громадян до розвитку громад та вирішення спільних проблем. Засновники Конкурсу – Асоціація «Полтавська обласна асоціація  органів місцевого самоврядування”.

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають бути авторськими і повинні відображати в динаміці реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є мешканці в життєдіяльності громади. На фотографіях обов’язково має бути видно визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікують громаду.

Всі фотографії повинні бути зроблені в громадах Полтавської області протягом 2018 року. Фотографії можуть бути зроблені на будь-яку камеру чи телефон, форматом А3 (297*420 мм = 2970*4200 пікселів). Учасник має право подати тільки одне фото. Колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.

Переможці обласного фотоконкурсу нагороджуються дипломами та отримають грошову винагороду. Найкращі фотознімки ляжуть в основу календаря на 2019 рік.

Кінцевий термін подачі заявок – до 10 листопада 2018 року. Учасники повинні подати цифрові та паперову версію знімків. Роботи подаються до 20 листопада 2018 року включно за адресою вул. Соборності, 45, м. Полтава, кім. 439.

Контактна особа: Кондратьєва Ганна Вікторівна. Тел. 56-00-56, (067) 974-11-27 або звертатися на електронну адресу: mas.plreg@gmail.com.

поширити новину: