Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

На Луганщині відкрили кримінальну справу відносно “прокурорів” так званої “ЛНР”

Служба безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури завершила досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо злочинів проти основ національної безпеки стосовно очільників так званої “генеральної прокуратури ЛНР”. Про це повідомляє прес-центр СБ України.

Правоохоронці встановили, що колишній співробітник міліції та екс-податківець від початку російської агресії стали на бік окупантів. У 2015 році терористи призначили зловмисників на посади “першого заступника генерального прокурора” та “начальника слідчого управління” так званої “генпрокуратури ЛНР” відповідно.

Обіймаючи “керівні посади” у незаконно створеній силовій структурі, псевдопрокурори сприяли діям окупаційної адміністрації, спрямованим на порушення територіальної цілісності, насильницькому поваленню конституційного ладу та обмеженню законних прав і свобод громадян України.

Наразі матеріали кримінальних проваджень відкритих за статтями 109 та 110 Кримінального кодексу України скеровано до суду.

Зловмисникам заочно повідомлено про підозру у скоєнні злочинів проти основ національної безпеки та оголошено в розшук. До них буде застосовано процедуру заочного засудження.

Загалом протягом 2018 року слідчими СБ України залученими до проведення операції Об’єднаних сил завершено досудове розслідування стосовно понад сімдесяти функціонерів окупаційної адміністрації ОРЛО.