Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

На Чернігівщині зірвали матч молодіжки полтавської «Ворскли»

Матч 10-го туру чемпіонату України серед гравців до 21 року між «Десною» та «Ворсклою» не відбувся через неготовність стадіону.

Як розповіли у прес-службі полтавців, головною причиною відмови у проведенні стала комплексна неготовність стадіону «Полісся» у селищі міського типу Добрянка, що на Чернігівщині, прийняти матч такого рівня. На фото видно стан газону на полі, де мала б відбутися гра. До того ж, як показали заміри, навіть розмір воріт на стадіоні не відповідає нормам. За це інспектор гри поставив двійку у відповідній графі свого рапорту.

Згідно з даними «Вікіпедії», Добрянка — селище міського типу в Україні, Ріпкинському районі Чернігівської області. Один із центрів поширення старообрядництва в Україні. Відстань до райцентру становить близько 40 км і проходить автошляхом E95, із яким збігається М01 та Т 2507. Добрянській селищній раді підпорядковані села Аткильня, Вербівка.

Поблизу смт розташований пункт контролю Добрянка—Марковичі на кордоні із Білоруссю.

З 1992 року в селищі діє футбольна команда «Полісся», яка неодноразово займала високі місця на змаганнях серед команд Чернігівської області.