На Чемпіонаті Європи з кікбоксингу українці здобули 15 медалей та ввійшли у ТОП-10 кращих команд

21 жовтня у столиці Словаччини завершився чемпіонат Європи 2018 з кікбоксингу WAKO (розділи лоу-кік, К1, кік-лайт).

Загалом спортсмени збірної України виграли 15 медалей. У командному заліку Україна замкнула першу десятку найрезультативніших збірних Старого Світу серед 35 країн-учасниць, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту.

Титули чемпіонів Європи вибороли Орфан Сананзаде (63,5 кг), Сергій Герасименко (57 кг), Олександр Українець (67 кг). Усі золоті нагороди здобуто в розділі К1.

Срібло до скарбнички «синьо-жовтої» збірної поклали Владислав Гида (57 кг, лоу-кік) і Хадіс Курбонов (51 кг, К1).

Бронзовими призерами стали: у кік-лайт – Артур Руденко (57 кг), Олександр Луцишин (63 кг), Володимир Демчук (69 кг); в лоу-кік – Даніл Рибченко (51 кг), Максим Грейцар (+91 кг); в К1 – Олексій Сердюк (51 кг), Максим Семенчук (60 кг), Владислав Фостенко (86 кг), Роман Щербатюк (91 кг), Роман Головатюк (+91 кг).