Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородці переймали досвід у Швеції

24-28 вересня представники українських міст-партнерів проекту Академії Фольке Бернадотта “Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні” з навчальним візитом відвідали місто Стокгольм, Швеція. Учасниками поїздки стали представники 15 українських міст, представники офісу АФБ у Стокгольмі та Києві, а також Асоціації Центрів надання адміністративних послуг. Миргород представляла керуюча справами виконавчого комітету Антоніна Нікітченко.

Метою навчального візиту до Стокгольму був обмін досвідом між Україною та Швецією щодо інтеграції принципів духовенства права в публічному адмініструванні. Протягом візиту було висвітлено низку тем, таких як дотримання прозорості та законності у місцевому самоврядуванні, реалізації прав громадян, надання якісних послуг, охоплення послугами усіх верств населення та діалог з громадськістю. Також учасники візиту ознайомилися з роботою Громадського офісу “Vasby Direkt “,офісу SKL International, шведського податкового сервісного центру, відвідали історичні та культурні пам’ятки. Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За словами Антоніни Нікітченко, навчальний візит дав можливість учасникам подивитися європейські принципи верховенства права, поділитися власним досвідом надання послуг та перейняти і застосувати прогресивні напрацювання для вдосконалення надання послуг на місцевому рівні.