Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Миргородські комунальники готові зустрічати зиму

3 жовтня відбулося планове засідання виконавчого комітету Миргородської міської ради. Говорили про підготовку служб міського господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років.

Зокрема, начальник відділу ЖКГ Михайло Коркішко проінформував про виконану роботу на всіх підприємствах для забезпечення життєдіяльності міста. За його словами, підприємства надавачі житлово-комунальних послуг готові до початку опалювального сезону 2018-2019 років. Підприємствами проведені необхідні заходи з підготовки  господарства до роботи в умовах осінньо-зимового періоду, проведені роботи по підготовці житлового фонду міста та соціально значимих об’єктів. Підготовлено техніку для боротьби із сніговими заметами та закуплено пісчано-сольову суміш, реагенти для боротьби з ожеледицею. На підприємствах діють аварійно-диспетчерські служби для оперативного реагування на аварійні ситуації, повідомили у Миргородській міськраді.

            Коментуючи тему міський голова Миргорода повідомив, що на позачерговій сесії буде виділено кошти на завершення видів ремонтних робіт та доручив провести інвентаризацію люків для якнайшвидшого вирішення цього питання.

            Також на засіданні було заслухано інформацію начальника ВЖКГ про стан боротьби з амброзією на території міста. Під час обговорення питання міський голова Сергій Соломаха наголосив на необхідності проведення комплексної та систематичної роботи по боротьбі із алергеном. Для цього доручив відповідним службам спільно розробити програму, в якій передбачити календарні заходи та дієвий механізм знешкодження небезпечної рослини, від якої з кожним роком страждає від все більше людей.

            У ході роботи виконкому також було розглянуто та ухвалено рішення з питань архітектури, підприємницької діяльності, забезпечення соціальних гарантій миргородцям.