Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги працювала у місті Карлівка

25 жовтня 2018 року на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги та в рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», спеціалістом Головного територіального управління юстиції у Полтавській області спільно з працівниками бюро безоплатної вторинної правової допомоги, та Карлівського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» Полтавської області проведено семінар для представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, та аграріїв Карлівського району.

Під час заходу присутніх поінформовано про основні напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО»: #АграрномуРейдерствуСтоп; #СтопНасильство; #ЧужихДітейНеБуває; #ЗупинимоБулінгРазом.

Поінформовано про діяльність оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів у Полтавській області. Роз’яснено порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації до Міністерства юстиції України та його територіальних органів.

По закінченню заходу усім бажаючим надано вичерпні юридичні консультації та вручено інформаційні буклети розроблені Міністерством юстиції України, та Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області.

Також у ході роботи мобільної точки проведено анонімне анкетування щодо нотаріальних послуг в сільській місцевості.

поширити новину: