Ви тут:
Політика Суспільство Україна 

Міністерство інфраструктури вважає найбільшим досягненням запуск шести аеропортів

Своїми досягненнями на посаді міністра інфраструктури Володимир Омелян вважає запуск шести аеропортів, збільшення удвічі пасажиропотоку, створення абсолютно іншого виміру подорожування авіаційним транспортом в Україні.

Про це Омелян сказав Укрінформу на запитання, що із запланованого він не встиг зробити під час керування міністерством.

«Якщо пригадаєте, ще у 2015 році для того, щоб полетіти бодай з Києва до Берліна чи Брюсселя, Барселони, потрібно було заплатити 500-700 доларів за квиток. З цього року – це вже 10, 20, 30 доларів за квиток. Ми єдине міністерство, яке знижує ціни», – сказав міністр.

Зокрема, він підкреслив, що за цей час вдалося запустити більше шести аеропортів, збільшити пасажиропотік удвічі, створити абсолютно інший вимір подорожування авіаційним транспортом.

«Я щасливий з того, що я зміг зробити набагато більше, ніж більшість з тих міністрів, які були до мене. Бо, на жаль, те, що я отримав у спадщину від них, це були не автобани, швидкісна залізниця і аеропорти з десятками мільйонів пасажирів, а просто вбита країна. Мені довелося все це робити як самому, так і з командою багатьох людей по всій державі. Я радий, що знайшов однодумців і ми збудували тисячі кілометрів доріг по всій Україні, жоден уряд стільки не робив», – зазначив Омелян.