Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Мачухівська ОТГ готується до підписання договору ММС з Коблівською ОТГ

Сьогодні Мачухівську ОТГ з робочою поїздкою відвідали голова та заступник голови правління Агенції місцевого розвитку Коблівської ОТГ для обговорення договору міжмуніципального співробітництва між громадами.

Голова Мачухівської ОТГ Валерій Білокінь розповів гостям про громаду та ознайомив їх з підприємствами та іншими цікавими місцями громади.

Голова правління АМР Коблівської ОТГ Володимир Киливник запропонував голові громади оздоровлювати своїх мешканців та мешканців сусідніх громад на базі “Вікторія”.

“Після підписання меморандуму, ми зрозуміли, що не потрібно гаяти час, тому й приїхали сьогодні до вас , що обговорити договір ММС соціального та молодіжного туризму, який з квітня вже повинен запрацювати. Також хочу зазначити, що для розвитку бізнесу нашої громади потрібні кадри. Бізнес пропонує харчування, проживання та зарплатню для працівників. Це може бути як молодь, так і студенти”, – наголосив Володимир Киливник.

Розповіли гості й про свою 3-річну програму розвитку туризму.

“Хочемо тісно співпрацювати з вашим регіоном, тому плануємо залучити ще декілька громад з Полтавщини”, – додав Киливник.

Директор Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Ірина Балибіна запропонувала представникам Коблівської громади укладати договір ММС з громадами трьох районів.

“Лохвиця або Шишаки, Полтава та Кременчук. Це райони з сформованими та стійкими громадами, які зможуть добре працювати”, – зазначила Балибіна.

Та додала, що для Полтавщини – це буде не перший договір ММС з громадою з іншої області.