Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Леді Гага презентувала свою фінальну пісню з фільму “Народження зірки” (ВІДЕО)

Співачка Леді Гага представила на своєму YouTube-каналі музичне відео з композицією I’ll Never Love Again. Ролик змонтовано з фрагментів фільму “Народження зірки”, у фіналі якого прозвучала ця композиція. Про це інформує 112.ua.

Пісня присвячена романтичним стосункам починаючої співачки Еллі, яку зіграла сама Леді Гага, і прославленого музиканта Джейсона Мейна. Їх звело випадкове знайомство в барі, в якому виступали трансвестити. Після цього Мейн підштовхнув Еллі до того, щоб вона будувала власну музичну кар’єру. Однак у міру того, як співачка здобувала славу, самопочуття самого Джейсона стрімко погіршувалося. В результаті Еллі написала пісню I’ll Never Love Again, в якій сконцентрувала найемоційніші моменти їхнього спільного життя.

Багато критиків відзначили, що ця кульмінаційна сцена фільму “Народження зірки” нагадує схожий епізод із фільму “Охоронець” (1992). У фіналі тієї музичної драми героїня Вітні Х’юстон також виконала пісню, в якій передала свої драматичні стосунки з коханим.

Режисером і виконавцем головної ролі в картині “Народження зірки” виступив Бредлі Купер. Прем’єра картини відбулася на Венеціанському кінофестивалі.