Ви тут:
Суспільство Україна 

Компанія Nike подала до суду на українську фірму за використання своєї торгової марки

Виробник спортивного взуття Nike Innovate C.V. (США) подав до Одеського суд позов до української фірми за незаконне використання торгової марки. Про це йдеться у судовому рішенні, яке внесено до Єдиного реєстру судових рішень, інформує УНН.

“Nike Innovate C.V. звернувся до Господарського суду Одеської області з позовною заявою до однієї з українських компаній, в якій просить суд заборонити останній здійснювати використання позначення NIKE, незалежно від його кольорового виконання, яке є схожим настільки, що його можна сплутати зі знаком для товарів і послуг Nike для товару “взуття”, а також вилучити з цивільного обороту та знищити товар: взуття на підошві із полімерного матеріалу та з верхом з композиційної шкіри: туфлі спортивні чоловічі, розмір 41-46: арт. 8621 1520 пар”, – йдеться у документі.

Розглянувши позов та заслухавши думку сторін учасниць процесу суд вирішив відкрити провадження у справі, прийняти справу до розгляду за правилами загального позовного провадження та призначити підготовче засідання на 19 листопада 2018 р. о 14:15.