Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Компанія, яка збудувала найдовший у світі морський міст, реалізовуватиме проект на Полтавщині

Новий міст через Дніпро на Полтавщині будуватиме компанія CRBC. Зараз йдуть необхідні погодження та інші підготовчі процедури. А днями CRBC здала один зі своїх останніх об’єктів — найдовший у світі морський міст у Китаї. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Днями у Китаї відкрили найдовший у світі морський міст. Його протяжність — 55 км. Міст зєднує Гонконг з материковою частиною країни. Проклали міст і над водою, і під землею — у тунелі під Південно-Китайським морем. Раніше шлях цим маршрутом займав кілька годин, тепер — півгодини.

Працювала над проектом корпорація CRBC. Це одна з найбільших інжинірингових та будівельних компаній в усьому світі. Вона спеціалізується на глобальних інфраструктурних проектах: магістралях, залізницях, мостах, портах та тунелях.

На Полтавщині корпорація CRBC працюватиме над будівництвом мосту через Дніпро. У березні голова Полтавської ОДА Валерій Головко підписав меморандум про співпрацю з її українським представництвом. Цей обєкт — стратегічний для всієї центральної України. Міст зєднуватиме східну і центральну частини країни.

– Ми відкриті для інвестицій і маємо необхідну підтримку Уряду. Я не просто так завжди кажу: «Приходьте і робіть, ми створимо для цього всі умови». На цей заклик реагують такі потужні компанії — значить, ми все робимо правильно, — наголосив Валерій Головко.

Коропрація має врахувати і проблему Крюківського мосту. Цей об’єкт знаходиться у критичному стані. Його реконструкція має стати складовою частиною будівництва нового мосту.

55-кілометровий міст, збудований компанією CRBC

Компанія CRBC зацікавлена і у реалізації інших інфраструктурних проектів на Полтавщині. Крім того, підтримуватиме соціальні ініціативи у області після початку будівництва мосту. Серед них — фінансова та технічна підтримка початковим, середнім школам і лікарням.

Зараз триває процес отримання усіх необхідних погоджень та інші підготовчі процедури. Для реалізації проекту є повна підтримка урядів України та КНР.

– Ми вирішуємо стратегічні завдання, які накопичувалися десятиріччями. Зараз для цього нарешті є всі необхідні фактори. І найголовніше — підтримка держави. Це не перший і, впевнений, не останній з великих об’єктів, які з’являються у області, — розповів директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Нагадаємо, що за ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка відремонтують полтавську ділянку траси Київ — Харків. Зараз закінчуються тендерні процедури. Депутати міськради теж виділили першу частину співфінансування на проведення робіт. Спочатку відремонтують нижній шар, щоб підготувати дорогу до зими. Основні роботи проходитимуть навесні.

Система Orphus