Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Команду юстиції Полтавщини привітали з професійним святом (ФОТО)

Сьогодні команда юстиції Полтавщини приймала вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді на урочистості зібралися працівники Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, районних відділів державної виконавчої служби, державної реєстрації актів цивільного стану та нотаріальної спільноти, де кращих фахівців своєї справи нагородили почесними грамотами та подяками. Про це повідомили на офіційній сторінці Управління у соцмережі.

«Ми з вами постійно знаходимося у вирі різноманітних подій: успішно реалізовуємо проект «Я МАЮ ПРАВО!», допомагаємо громадянам захищати їхні права, впроваджуємо онлайн-сервіси, відкриваємо «Open Space», розширюємо коло партнерів… Завдяки здібностям, зваженим рішенням, енергії, досвіду усіх працівників юстиції Полтавщини – ГТУЮ у Полтавській області посіло чільне місце в рейтингу територіальних управлінь. Разом – ми дійсно згуртована команда. Нам є чим пишатися, і є до чого прагнути», – сказала вітаючи колег в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Дар’я Бриндак.

Також привітати правників області з їх професійним святом завітали заступник голови обласної державної адміністрації Олег Пругло, в. о. директора Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Олександр Лемешко, директор Полтавського регіонального центру з надання вторинної правової допомоги Олександр Черчатий, начальник Територіального управління Державної судової адміністрації України у Полтавській області Іван Клочко.

Гарного настрою присутнім додав святковий концерт.