Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Кандидат у президенти Бразилії став героєм комп’ютерної гри

Влада Бразилії звернула увагу на гру-бойовик авторства студії BS Studio . У Bolsomito 2k18, яка вийшла 6 жовтня, треба “перемагати комуністів” і “рятувати націю”

“Приготуйтеся зіткнутися з різноманітними ворогами, які хочуть встановити кримінальну та ідеологічну диктатуру в країні”, – йдеться в описі Bolsomito 2k18. Там же згадується про те, що автори гри “надихаються поточним політичним кліматом в Бразилії”, передає Еспресо.

По ідеї, Bolsomito 2k18 це така собі пародія на бразильського політичного діяча Жаіра Болсонару (Jair Bolsonaro), у якого є шанси стати новим президентом Бразилії. Після підрахунку 79% голосів на виборах він набрав 46%.

Деякі називають Болсонару “Трампом на стероїдах”, а сам він дотримується ультраправих поглядів. У грі його персонажі вже став президентом Бразилії. “Герой” бореться з представниками національних меншин, жінками і представниками ЛГБТ-спільноти.

Влада Бразилії не оцінила гумор і почали розслідування відносно BS Studios, а також Steam і Valve. Там вважають, що автори намагаються “завдати моральної шкоди, рухам соціалістів, геїв і феміністок”, і вимагають у Valve прибрати Bolsomito 2k18 з Steam.

Колишнього десантника, 63-річного Жаіра Болсонару опоненти критикують через його нешанобливе ставлення до жінок, несприйняття одностатевих пар, та випали проти жителів бразильських нетрів. Болсонару підтримує запровадження у країні смертної кари і тортур, а також не приховує свого захоплення чинним президентом Сполучених Штатів.

поширити новину: