Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Гурт Юрка Юрченка YURCASH з Прощальним туром у Полтаві. part1#Стоп цензурі

«У кожному жарті є доля жарту». Та, знаючи Юрка Юрченка, важко спрогнозувати – жарт це, чи перший прощальний тур таки може стати останнім… Тому поспішайте насолодитись гуртом, який сьогодні дійсно є на піку своєї форми! Ласкаво просимо у неймовірний, непередбачуваний та цілковито божевільний світ Музики гурту “Yurcash”!!!

Про своє дітище Юрченко говорить із властивим йому гумором – це “проект Юрка Юрченка, який вижив з розуму”. Те, що робить зараз “Юркеш”, і робив колись популярний серед українських тінейджерів співак Юрко Юрченко, – небо і земля. Новий імідж, новий репертуар, новий стиль – “Юркеш” успішно поєднав у собі в собі punk, folk, ska, blues, symphonicrock і навіть hardcore.

Оголені почуття і безкомпромісний норов – це гурт Yurcash. Супер-фіналісти найвідомішого талант-шоу України «Х фактор», музиканти, що вразили суддів професійністю та незабутнім шоу!

Yurcash – це шлях проти системи, задля нового усвідомлення.

Київ, Кропивницький, Дніпро,  Тернопіль, Полтава, Харків,  Вінниця, Рівне, Львів в передчутті особливої музики та грандіозного шоу гурту, що ламає всі стереотипи! Це Yurcash нового покоління!

Юрій-Yurcash Юрченко – (вокал-гітара-іоніка)

Юрій-Kondrat Кондратюк – (гітара, бек-вокал)

Юрій-RaffЗахарчук – (барабани)

Артур-Archibald Макєєв – (бас-гітара, бек-вокал)

Система Orphus