Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Горішньоплавнівська лялькарка виборола гран-прі конкурсу мініатюр

У Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ) відбувся конкурс мініатюр серед педагогів позашкілля.

Методист Центру Наталія Дашко повідомила, що цього року сотня педагогів із 33-х закладів області підготували 103 роботи.

Гран-прі отримала керівник гуртка «Рукоділля» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Ганна Горєлова.

Свою роботу «Є у мене гарна ляля, мама з ниточок змотала, ще й дві коси заплела, мені гратися дала» мисткиня презентувала в номінації «Вироби з текстилю та шкіри».

Тема цьогорічного конкурсу — «Колоритний світ народної іграшки: від минулого до сучасного». Учасникам потрібно було відслідкувати та зобразити, як змінювалася певна іграшка за історію існування.

Засідання членів журі відбулося 9 жовтня в ОЦЕВУМ. До складу журі увійшли викладач Полтавської дитячої художньої школи Ірина Конопля, художники-оформлювачі ОЦЕВУМу Наталія Харченко та Олена Давиденко, викладач «Колегіуму мистецтв у Опішні» Юлія Багацька, завідувач науково-дослідного експозиційного відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Марія Пісцова.

Урочисте нагородження відбудеться на виставці у Полтаві.